Kristal-İş Sendikası Kurumsal İnternet Sitesi, Hoşgeldiniz|Cumartesi, Ocak 19, 2019
Buradasınız Home » Haberler » 2017 Yılı Üye Eğitimlerimiz Gerçekleştirildi
  • Bizi Sosyal Medyada İzleyin veya Yazın

2017 Yılı Üye Eğitimlerimiz Gerçekleştirildi 

kristalis yeniamblem
FacebookEmailPrintShare

2017 yılına ait kalan eğitim izinleri çerçevesinde planladığımız üye eğitimlerini, son olarak Trakya şubemizde yaptığımız iki günlük eğitim ile tamamlamış bulunuyoruz. İlk olarak Eskişehir şubemizin eğitim salonunda başlattığımız üye eğitimleri sırasıyla Trakya, Mersin, Bursa ve son olarak Trakya şubemizde düzenlediğimiz iki günlük ek eğitim ile sona erdi.

Eğitimlerimizde Sosyal Güvenlik Uzmanı ve aynı zamanda danışmanımız olan Celal Tozan, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği Meclisi’nden Yüksek Kimya Mühendisi Erkan Arslan ve Sendikamız Toplu Sözleşme Uzmanı Caner Güneş sunumlar yaptı. Eğitimlerde yıllık ücretli izinler, mazeret izinleri, iş kazaları, meslek hastalıkları, kıdem ve ihbar tazminatları, zaman aşımı süreleri, işçi sağlığı ve iş güvenliği uygulamaları, temel sendikal bilgiler, 6356 Sayılı Sendikalar ve Toplu Sözleşme Kanunu, toplu sözleşme süreçleri ağırlıklı olarak üzerinde durulan konular oldu. Sunumların yanında üyelerimizin de aktif olarak katılım sağladığı etkinlikler düzenlendi. Karşılıklı soru cevaplarla akıllarında oluşan soru işaretlerine açıklık getirmeye çalıştık. Daha önce de belirttiğimiz gibi üye eğitimlerimizin gayesinde öncelikle bireysel devamında da sendikal ve örgütsel farkındalığı oluşturabilmektir. Temennimiz bu amaca ulaşabilmiş olmaktır.

Eğitimlerimiz süresince katkı sunan değerli eğitimcilerimize ve eğitimlere katılan değerli üyelerimize teşekkür ediyor, birlik ve beraberliğimize katkı sunmasını temenni ediyoruz.

KRİSTAL-İŞ SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

IMG_2315 IMG_2318 IMG_2319 IMG_2328 IMG_2337 IMG_2350-1 IMG_2352 IMG_2354

İlgili Yazı ve Haberler:

FacebookEmailPrintShare
About the author: kristal

Kristal-İş Sendikası