Kristal-İş Sendikası Kurumsal İnternet Sitesi, Hoşgeldiniz|Perşembe, Aralık 12, 2019
Buradasınız Home » Çalışma Hayatı » CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİ TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ
  • Bizi Sosyal Medyada İzleyin veya Yazın

CHP GENEL BAŞKANI KEMAL KILIÇDAROĞLU, EMEK VE MESLEK ÖRGÜTLERİ TEMSİLCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ 

Kristal-İş Sendikası
FacebookEmailPrintShare

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 5 Haziran 2018 tarihinde Emek ve Meslek Örgütleriyle İstanbul Şişli’de bir araya geldi.  

Kılıçdaroğlu, “Emek Ve Meslek Örgütleri Temsilcileri Buluşması”nda yaptığı konuşmada, 24 Haziran’da sandığa gidileceğini hatırlatarak, örgütlenmeye ciddi barajlar kurulduğunu, sendikalaşmak isteyenlerin önüne engeller çıkartıldığını ve artık bunları çözmenin zamanının geldiğini söyledi. Konuşmasının devamında 24 Haziran’da gerçekleşecek seçimleri ve çalışma yaşamına dair sorunları gündemine alarak geride bıraktıkları dönemlerde işçilerin ve işçi örgütlerinin yanında durduklarını, destek verdiklerini ve gelecek dönemlerde de her zaman yanlarında olacaklarını belirtti.  Hiç kimsenin sandık güvenliği konusunda en ufak bir endişesi olmaması gerektiğine vurgu yaparak “Bu konuda alınması gereken bütün önlemler, Türkiye sathında alınmış durumda. Gönüllüler, sivil toplum kuruluşları, barolar ve siyasal partiler ortak hareket ediyoruz. Bütün sandıkların güvenliğini sağlayacağız.” dedi.

Gerçekleştirilen toplantıya sendikamızın genel başkanı Bilal Çetintaş ve diğer genel merkez yöneticilerimiz katıldı.

IMG_4381 IMG_4384 IMG_4387 IMG_4394 IMG_4415 IMG_4426 IMG_4430 IMG_4435 IMG_4443

 

KRİSTAL-İŞ SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

 

Toplantı ile ilgili detaylar için tıklayınız!

İlgili Yazı ve Haberler:

FacebookEmailPrintShare
About the author: kristal

Kristal-İş Sendikası