Kristal-İş Sendikası Kurumsal İnternet Sitesi, Hoşgeldiniz|Cuma, Mart 22, 2019
Buradasınız Home » Haberler » İzocam Tic. Ve San. A.Ş. İçin 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Başladı
  • Bizi Sosyal Medyada İzleyin veya Yazın

İzocam Tic. Ve San. A.Ş. İçin 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Başladı 

Kristal-İş Sendikası
FacebookEmailPrintShare

İzocam Gebze ve Mersin fabrikalarında çalışan üyelerimizin mali ve sosyal haklarını belirlemek üzere yürütülecek olan 1. Dönem Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri 09.08.2018 tarihinde tarafların bir araya gelmesiyle başladı.

Toplantıda İzocam Genel Müdürü Levent Gökçe, Mali İşler Direktörü Doruk Özcan, İnsan Kaynakları Direktörü Gözdehan Çaycı, danışmanları emekli İş Müffettişi Fatih Cengizler, hukuk danışmanları Serdal Doğan İzocam firmasını temsilen masada bulundu. Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Bilal Çetintaş, Genel Başkan Yardımcılarımız Selim Çallı ve Serdar Başyiğit, Genel Eğitim Sekreterimiz İbrahim Öz, Genel Mali Sekreterimiz Şeref Ömer Gülbaş, Mersin Şube Başkanımız Ahmet Yasin Özdemir, Gebze Şube Başkanımız Cihat Ergin, Toplu Sözleşme Uzmanımız Caner Güneş, Dış İlişkiler Uzmanımız Kemal Ülker, Hukuk Danışmanlarımız Abdi Pesok ve Alp Pesok toplantıda hazır bulundu.

Genel Müdür Levent Gökçe’nin ve Genel Başkanımız Bilal Çetintaş’ın açılış konuşmalarıyla başlayan toplantıda toplu iş sözleşmesi taslağının aşağıdaki maddeleri kabul edildi.

Madde 1: Taraflar ve Tanımlamalar

Madde 2: Sözleşmenin Amacı

IMG_7211 IMG_7212. IMG_7215 IMG_7216KRİSTAL-İŞ SENDİKASI GENEL MERKEZ YÖNETİM KURULU

İlgili Yazı ve Haberler:

FacebookEmailPrintShare
About the author: kristal

Kristal-İş Sendikası